30
Apr, 2011

Talka un kausa „Mazirbes bute 2011” izcīņa

Nu jau ceturto gadu pēc kārtas, valsts vides inspektors Egils Perekrests, mūsu makšķernieku klubs „Salmo”, ar SIA „Salmo” un A/S „Latvijas meži” atbalstu rīkoja upes tīrīšanas talku un sacensības kausa „Mazirbes bute 2011” izcīņu bušu ķeršanā. Pavisam kopā sanāca 42 talkotāji no tuvākās apkārtnes, kuri sadalījušies pa grupām, devās uz Lorumupi. Tās posmā Melnsils – Vīdale, tika nojaukti bebru dambji un sanesumi, lai atjaunotu upes teci un vietas nārstojošiem taimiņiem un strautu forelēm.

Pēc talkošanas, kā tas ierasts, visi tika pabaroti ar sātīgām pusdienām, kuras pagatavoja pats „Lauvas nams” šefs Ervīns. Pēc labi padarītā darba un atpūtas, talcinieki devās uz jūras krastu posmā no Mazirbes līdz Košraga steķiem, lai izcīnītu kausu „Mazirbes bute 2011” izcīņu bušu ķeršanā. 

Sacensībās pavisam piedalījās 13 talcinieki:
Juris Zandersons, Egils Perekrests, Juris Stīpiņš, Leonīds Sproģis, Andis Zalpēters, Gustavs Jagučinskis, Raimonds Jagučinskis, Andris Dreimanis, Jānis Briedis, Uldis Līkops, Mārtiņš Ķīsis, Jānis Ķīsis un Oskars Sproģis.

Sacensību rezultāti: kausu „Mazirbes bute 2011” izcīnīja Leonīds Sproģis ar lielāko buti svarā 0,41 kg. Pirmo vietu ieguva Andris Dreimanis ar lomu kopsvarā 3,25 kg. Otro vietu ieguva Oskars Sproģis ar lomu kopsvarā 0,91 kg, un trešo vietu ieguva Leonīds Sproģis ar lomu kopsvarā 0,88 kg. Pēc uzvarētāju apbalvošanas ar vērtīgām SIA „Salmo” balvām, apsveikumiem un draudzīgiem rokasspiedieniem, visi kopīgi nolēma tikties arī nākamgad, lai atkal kopā piedalītos upes tīrīšanas talkā un sacensībās – nu jau jubilejas pasākumā, kas solās būt gana pamatīgāks un interesantāks.

 

Mazirbes bute 2011


Uz tikšanos nākamgad!

Komentāri